Nutiplaastrid jõuavad peagi apteeki

esmaspäev, 29 mai
Autor: Terviseuudised

Nutiplaastrid mõõdavad kehatemperatuuri ning saadavad saadud tulemused nutiseadmesse.

Eelmisel nädalal toimunud äriideede konkursi Ajujaht finaali võitis kehatemperatuuri mõõtev nutiplaaster TempID.

Ühekordselt või korduvalt kasutatav nutiplaaster mõõdab ja salvestab kehatemperatuuri andmeid, mida on võimalik hiljem lugeda nutiseadmest. Esimesed 1500 TempID nutiplaastrit jõuavad peagi müügile Südameapteekides.

Nutikas plaaster töötab lihtsal põhimõttel: sellesse paigaldatud  sensorid mõõdavad kehatemperatuuri ning töödeldud andmed jõuavad läbi vastava rakenduse nutiplaastriga ühendatud mobiiltelefoni või mõnda teise nutiseadmesse. Hoides endas patsiendi koodi, saab seda kasutada ka patsiendi isiku tuvastamiseks haiglates.

"Uudsed võimalused läbi innovatsiooni oma tervise eest nii väiksemate kui suuremate murede korral hoolt kanda täienevad pidevalt ning mul on hea meel, et just Südameapteek saab olla see, kes seda Eestist võrsunud kasulikku uuendust inimestele pakkuma saab hakata,“ rääkis Südameapteekide juhatuse esimees Katre Kõvask.

Perearsti nõuandetelefon

  • Lühinumber 1220 või +372 634 6630 (Eestist ja ka välismaalt)
  • Telefon töötab ööpäev läbi, ka nädalavahetustel ja riiklikel pühadel

Tagasiside

Kui te soovite anda meile tagasisidet, siis palume teil täita allolev ankeet. Teie arvamus on meile oluline! Tagasisidevormi kaudu me meditsiinilist nõu ei anna. 
Nimi
E-post*
Telefon*
Pealkiri*
Sisu*
Please leave empty: